Chargor per bateri 12v dhe 24v

Shitet nga: kastrati 31 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
i ardhur nga zvicra per me shum info viber+37745518318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim