Dy fleksa hilti dhe bosch

Shitet nga: Fleks 28 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes dy fleksa hilti dhe bosch per meshum info tel ose viber +37744719590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim