Fotokopje me ngjyre OKI MC 860

Shitet nga: sokoli 29 Tet 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes Fotokopje me ngjyre OKI MC 860 ( kopjim, skenim, Fax, printim) e posaardhur nga Zvicrra, si e re, me CD dhe 3 Tonera rezerve. me shume pake kopje te bera, viti i prodhimit 2011, me gjithsej 23.000 kopje ( me ngjyre dhe b/z. Ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim