Generator Disel 5.5kw

Shitet nga: joni 21 Shk 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Generator Disel Silent

me fuqi 5.5kw monofaz dhe trefaz ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim