MAKIN PER PASTRIM

Shitet nga: SINAN 07 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makin per Pastrimin e Rrugve Dhe Tretuarve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim