Makin qepjes per tepia dhe perde

Shitet nga: esat 02 Pri 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shiten dy makina qepjes per tepih shum praktike dhe shum pak te perdorura qmimi i voltshum nr tel 044647167 dhe viber ket nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim