Makin suvatimi

Shitet nga: selami morina dejn 12 Shk 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Rahovec
makin suvatimi mezalle qereq me gjujt shpritsin .si dhe doren e par po ashtu edhe materjalin e gatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim