Makina mjete te ndryshme per pun te importuara n..

Shitet nga: N.T.SH. "KASTRATI 3" 31 Jan 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shesim te gjitha llojet e makinave dhe mjeteve per ndertim shif fotot dhe per me shum info viber+37745518318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim