Makina per nxemje dhe ftohje

Shitet nga: kastrati 03 Krr 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
per me shum info 049544237
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim