Makine per Industri

Shitet nga: kastrati 31 Jan 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shesim dhe japim me qera grryesen e parketit shllajfin per me shum info viber+37745518318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim