Maqine per perforime per kalendare

Shitet nga: sokoli 18 Dhj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Rahovec
Shes maqinen profesionale per perforimin e letres per kalendare dhe skripta, e re e paperdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim