Motorra per prerjen e betonit

Shitet nga: Samir 21 Dhj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes motorrat per prerjen e betonit. Motorrat jan ne gjendje shum te mir dhe jan te ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim