Pomp e ujit STIHL

Shitet nga: kastrati 13 Maj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shesim dhe japim me qera pomp te ujit STIHL per me shum info 049544237
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim