Shalltafne panella

Shitet nga: Kastrati 31 Jan 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shesim shalltafne , panella te ardhura nga zvicra te reja dhe te perdorne per me shum info viber+37745518318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim