Shiten makina per kepuce kto dhe plot tjera

Shitet nga: ylber Dje 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes Materjal gome per kepuce Presen per kepuce e ardhur nga zvicra ,Kombinjerken dhe presen tjeter mekanike me plot brisqe dhe kallapa tjera kemi dhe tjera makina qepse per qdo lloj funksjoni per prodhimin e kepucve.Te interesuarit kan mundesi te kontaktoj dhe viber +37745276720
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim