Vibror per beton 380V me motorr

Shitet nga: N.T.SH. "KASTRATI 3" 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shesim lloje te ndryshme te vibrorve te betonit me motorr me nje dalje dy dalje dhe 3 dalje vibrorat jan te importuar nga zvicra per me sh info viber+37745518318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim