punetor

Shitet nga: sokoli 07 Tet 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shes makinenprofesionale per perforime per Kalendar REXEL Cb366. e re dhe e paperdorur ende.Shih fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim