qels specil per ujsjelles dhe nxemje

Shitet nga: baki gashi 24 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shitet qelsi specil per instalim te ujit dhe nxemje qendrore esht iri crom vanadium
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim