Bejm ndertimin e shtepive mura per oborre etj

Shitet nga: Behar krasniqi 27 Mar 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Bejm ndertimin e shtepive mura per oborre ,shtalla etj.
Nr: 044 290 072 viber.
049 614 149 viber.
Si dhe kemi projekte te ndryshme te shtepive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim