Dyer e dritare gjermane ne zbritje

Shitet nga: DYER DHE DRITARE TE PLASTIKES 24 Pri 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Rahovec
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE :
80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu
80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu
80:205-125eu pa rolet kurse me rolet 185eu
Dyer per banjo 120eu
60:60 gratis
Dyer garazhdave 900 eu[me motorr]
Dyer te humjes nga 250-750eu
Gjithashtu roletat mund ti porositni edhe me telekomand me nje pages shtes prej 70eu per gjdo motorr si dhe mund ti shtoni rrjeten e insekteve po ashtu me pages prej 35eum2.
Te nderuar klient per prodhimet tona garantojm 15vite .transporti dhe montimi ne ter kosoven si dhe ne tgjitha vendet ku ka shqiptar :shqipri.mal te zi.maqedoni.zvicerr.gjermani.etj .dritaret jan me tre goma dhe 8cm profil prodhim gjerman.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim