Dyer nga druri,Dyer te blinduara,

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Edi Company 22 Qer 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Dyer per dhoma me kualitet te lartë ,më shum se 70 loje te prodhuara në Itali .
Dyer te blinduara te hymjes nje krah dhe dy krah.
Dyer te hymjes
Dyer per garazhda automatike
Malishevë.

Na gjeni : 1km nga rrethi rruga per Prishtin (ana e djatht ) MALISHEV

049 342-271
044 183-943.


Në facebook: Edi Company...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim