Dyert te Oborit

Shitet nga: Ruzhdi 18 Tet 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Rahovec
Shes 2-pale Dyert te oborrit jane te hekurit jane te kompletuara se bashku me kornizen nuk kane korezion vetem kane nevoje per lyerje.
Dimensionet e Deres se pare - 2.30 cm gjatesi dhe 2.60 cm gjeresi.
Dimensionet e Deres se dyte - 2.10 cm gjatesi dhe 2.10 cm gjeresi.
Çmimi 100 euro copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim