FIrma ndertimore ,,ZENA"sh.p.k Malesi e Vogel-Ra..

Shitet nga: Firma ndertimore ,,ZENA"sh.p.k Malsi e Vogel-Rahovec 04 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Firma ndertimore ,,ZENA"sh.p.k PROJEKTIM DHE NDERTIM
Bejme te gjitha punet ndertimore, plane per shtepi, oborre si dhe ndertimin e tyre me profesionalizem te lart me puntor me provoj shum vjeqare, Si ndermarrje kem provoj 15 vjeqare , ndersa kem inxhinijerin e diplomuar te ndertimtaris me provoj mbi 20 vjet pune ,
Per me shum informata kontaktoni ne numrin 044-168-742 ose mund te na gjeni ne Facebook: Facebook/Zena shpk.

"ZENA"sh.p.k Projektim dhe ndertim Malsi e vogel- Rahocec

Nr,telefonit 044 168 742

E-mail : shpk.zena@live.com

Facebook : Zena shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim