Firma Ndertimore : Vëllezërit Krasniqi

Shitet nga: Qerim 28 Sht 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Firma Ndertimore : Vëllezërit Krasniqi Bejm Ndertimin e Banesave , Shtepive me Madhesi te Medha , Vogla l kemi te gjitha Veglat Ndertimore , Japim edhe Plane , Nese japim Plane dhe Ndertime , Plani ësht Falas Per me Shum Informata Shtes Mun te na Kontaktoni Rreth Numrit te Telefonit 045-862-727 ose mundesi Viberi +37745862727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim