NDERTIMI DERI NE KULM I KESAJ SHTEPIE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BIOND co 10 Mar 17:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

34 500 EUR

Komuna: Rahovec
*****Super zbritje!!!*****

34,500€

Ndërtimi deri në kulm 🏠

Përdhesa : Parahyrje , Sallon , Kuzhina , Trapezari , Shpajz, Dhome gjumi dhe Banjo (152m2 pa terras)
Kati I : Dhome gjumi dhe banjo , 3 Dhoma te gjumit tjera dhe Banjo e Perbashket. (152m2 pa teras)
Oferta zgjat deri ne 31.03.2016


Për më shum informata na kontaktoni 045 900 999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim