Qeshme prej gurit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 29 Krr 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shesim qeshme dhe arka tbunarit tpunuar krejt me guri , jan teper te mira per oborr model i ri i vitit 2015 qeshmet i kan me ceva me krejt . per qdo rast kontakto pronar Behar Bytyqi tel, 044 562 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim