Shtylla betoni te punuar me vibrator 4 metra pe..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: haxhibeqiri 25 Tet 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhojm shtylla te betonit per vreshta pemishte dhe rethoje me dimenzione te ndrushme po ashtu bejm edhe transporti dhe montimin e tyre gjindemi ne rahovec ne maxhistralen malishev xerxe
Dimenzione:4.00m8x8
3.50m8x8
3.00m8x8
2.80m8x8
2.60m8x8
2.60m8x7
2.00m8x7
1.50m8x7
Gindemi ne Rahovec

Viber: +37744848387 049 848 387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim