Shtylla betoni te punuar me vibrator 4 metra pe..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: haxhibeqiri 31 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Bejm prodhimin transportin dhe montimin e shtyllave te betonit per vreshta pemishte dhe rethoje prodhojm dimenzione te ndryshme te shtyllave ju mirpresim : shtylla jan te punuar me vibrator
Dimenzione: 4.00m8x8
3.50m8x8
3.00m8x8
2.80m8x8
2.60m8x8
2.60m8x7
2.00m8x7
1.50m8x7

Viber:+37744848387 049848387


GJINDEMI NE RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim