Shtylla betoni te punuar me vibrator

Shitet nga: haxhibeqiri 31 Tet 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhojm shtylla betoni per vreshta pemishte dhe rethoje .
Dimenzioni :4.00m8x8
3.00m8x8
2.80m8x8
2.60m8x8
2.60m8x7
2.00m8x7
Shtyllat jane te punuar me vibrator po ashtu punojm dimenzione sipas porosis dhe bejm montimin dhe transportin e tyre gjindemi ne maxhistrale ne Rahovec.
Ghindemi ne RAHOVECViber - +377 44 848 387 ipko 049 848 387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim