Shtylla betoni per vreshta pemishte dhe rethoje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: haxhibeqiri 31 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhojm shtylla betoni per vreshta pemishte dhe rethoje te punuar me gur te thyer dhe vibrator
Dimenzione:4.00m8x8
3.50m8x8
3.00m8x8
2.80m8x8
2.60m8x8
2.60m8x7
2.00m8x7
1.50m8x7
Viber:+37744848387
049848387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim