Shtylla me qira

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kastrati 3 31 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
japim shtylla per ndertimtari me qera shtyllat jan te importuara nga zvicrra dhe jan te dimenzioneve te ndryshme prej 0.50cm deri ne 4m te mbyllura per gjdo info kontaktoni ne viber+37745518318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim