Termoizolimi me tullë te prerë!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BIOND co 10 Mar 16:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Rahovec
****CMIMI PROMOVUES 30 Euro për METER KATROR me fuge****
përfshin te gjitha:
Tulla e prere
Styropoll 5cm
Pune Dore


********CMIMI PROMOVUES 40 Euro për METER KATROR pa fuge****
përfshin te gjitha:
Tulla e prere
Styropoll 5cm
dhe pune dore!
Jo gjithehere senet e mira kushtojn shtrejt!

Na Kontaktoni : 045 900999
Facebook Page : Biond CO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim