kallapa per stuba

Shitet nga: samir 16 Shk 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shes 20 kallap per stuba 12cop jan 2 m dhe 8 cop jan 2,5m jan shum pak t perdorur me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim