llopata (kacia)

Shitet nga: nasipahmeti 24 Nën 02:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9,99 EUR

Komuna: Rahovec
llopata (kacia) dhe krampa zvicrrane te ardhur nga ushtria zvirrane shum pak te perdorura ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim