DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER 80X140

Shitet nga: Lulzim Sot 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70
KY PROFIL KA KOHEFICIENT TE MIRE TE ELASTICITETIT KETO DRITARE KAN QMIM TE VOLITSHEM ME MONTIM 70 EURO COPA GJERSA PA MONTIM KUSHTOJN VETEM 60 EURO COPA.DERA E BALLKONIT 80X210 VETEM 100 EURO ME MONTIM GJERSA PA MONTIM VETEM 90 EURO.
DRITARJA 140X140 KUSHTON 140 EURO DRITARJA160X140 160 EURO ETJ ETJ
ORARI I PUNES 8 GJER 23 GJDO DITE.
PROFILI SCHTRUBER ESHTE I QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO 9001.
LAJMROJM KLIENTET E NDERUAR SE JEMI TE INTERESUAR TI JAPIM DYERT DHE DRITARET NE KOMPENZIM PER KAMIONET.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim