Der e drurit te pishes

Shitet nga: Vebi 18 Tet 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e hymjes prej drurit te pishes 049524567
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim