Dritare ,Dere

Shitet nga: Mehmet Krasniqi 15 Jan 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten tri dritare dhe nje dere me qmim shum te arsyshem per vetem 50 ero te perdorura dhe te ruajtura..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim