Dyer dhe Dritare

Shitet nga: safet 07 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyert jan te Hymjes Të Kuridorit. Jan shum Të mira Jan Prej Drurit.(PISHA.) DHE e Kan Dorzen Orgjinal?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim