ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

Shitet nga: Lulzim Sot 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Ju ofrojm roleta te jashtme klasike nga alumini me izolim me qmim 37 euro metra katror.Fletzat e roletes jane nga alumini te mbushura me izolator boshti eshte metalik llagerat jane metalik dhe profilat ku rshasin fletzat jane nga alumini?RSHITZAT?.Kemi edhe roleta nga plastika vetem ngjyr te bardh me qmim 23 euro metren katror.
Diaspor ne reth 80 perqind te punve I kryejm per diaspor,ju nuk duheni me qen fizikisht ne Kosove per me I porosity roletat nqofse I porositni tek ne pagesen e beni perms mony gramit apo western unionit pas kryerjes se punes.
NQOFSE I MONTONI ROLETAT E JASHTME KLASIKE SHTEPIA E JUAJ VERES DO TE JETE 20 PERQIND ME E FLLADITSHME GJERSA DIMRIT 10 DERI 18 PERQIND ME E NXET-NJEKOHSISHT KETO ROLETA E BLLOKOJN ZHURMEN NGA AMBIENTI I JASHTEM DERI 10- 20 DECIBEL.
Klient te nderuar ne eksportojm roleta te jashtme klasike nga alumini ne dy shtete ne ZVICER dhe HOLAND me motor dhe pa motor.Nqofse e deshironi te njejtin kualitet porositni tek ne roletat dhe do te ndaheni te knaqur me punen kualitetin dhe profesionalizmin tone.
ORARI I PUNES 7-23 GJDO DITE.
INF.TEL.044/148 991 DHE 049/148 991.
NJEKOSISHT JU OFROJM VENECIANE.ROLO PERDE.DYER HARMONIK.,PERDE TRAK..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim