Shes Dritare te Plastikes Prodhim Gjerman

Shitet nga: Ruzhdi 20 Jan 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes Dritare te Plastikes te perdorne prodhim Gjerman
Dimensione: Gjeresia-1.35 cm Gjatesi-0.90 cm.
Qelet edhe ne krah(kiper).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim