Shes Dritare te Plastikes dhe Drurit

Shitet nga: Ruzhdi 21 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dritarja e Plastikes eshte prodhim Gjerman vlen te ceket qe qelet edhe ne krah(kiper).
Dimensionet e Dritares se Plastikes:
Gjatesia 0.90 cm
Gjeresia 1.35 cm
Qmimi 60 Euro
Dritarja e Drurit:
Gjateisa 1.20 cm
Qmimi 25 euro
Gjeresia 1.40 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim