Fidane bime dekorative mbjellje e barit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fidanishtja ´´Nisi`` 14 Jan 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Lule dhe bimë
Fidane te te gjitha llojeve bime dekorative,pisha te te gjitha llojeve,trendafila,plehra te te gjitha llojeve per kopshte ,planifikim dhe ndertim te kopshteve private si dhe atyre publike gjithashtu ne bejme edhe sistemin e ujitjes ne menyr te plot automatike ne kopshtet tuaja .
Poashtu bejme edhe mbjelljen e barit ne menyre me profesionale me sistem gjerman ne kopshte si dhe ne fusha sportive .
Na kontaktoni ne keta numra telefoni:044765804., 044581490.,044301881ose n
e mail:fidanishtja_nisi@hotmail.de.
Fidanishtja Nisi gjendet ne fshatin Xerxe ne magjistralen Prizren Gjakove komuna e Rahovecit.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim