Fidane bime dekorative,rregullim kopshti,sistem ..

Shitet nga: Tregu-Kopshtare-Fidanishte ``Nisi`` 14 Jan 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Lule dhe bimë
Ne posedojme fidanishte me mbi 150 lloje te fidaneve ,fidane frutore te te gjitha llojeve,pisha,bredha,drunje dekorative,fare bari,plehra organike,humuse etj.
Ne bejme rregullimin e kopshtit ne menyre profesionale me stafe te specjalizuare ne gjermani si dhe instalimin e sistemit te ujitjes ne menyre te plote automatike pra kopshti juaje do te ujitet sipas nevojes pa prezencen tuaje.
Pra ejani e na vizitoni dhe binduni per te gjitha ato qe ne ju ofrojme.
Ne gjendemi ne fshtin Xerxe komuna e Rahovecit (nga Prizreni ne drejtim te Gjakoves ne hyrje te fshatit Xerxe,si dhe nga Gjakova ne drejtim te Prizrenit ne dalje te fshatit Xerxe)

Mire se vini ne Tregun-Kopshtare-Fidanishte NISI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim