Pisha italiane

Shitet nga: aziz 20 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim pisha italiane 3 vjeqare
kemi 2-3 metra qmimi 30-18 euro
kemi 2 metra qmimi 15-7 euro
Aziz Kabashi opterushë
044-254-956.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim