Pisha

Shitet nga: ilir 22 Mar 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Lule dhe bimë
shes pisha bredh afer 60 70 copa mund te kontaktoni 044/49-818-204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim