Komodë për TV,eshte i mundur edhe ndrrimi.

Shitet nga: Kreshnik 11 Pri 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes komoden per TV e cila eshte me qmim te volitshem.Eshte e punuar nga mediapani prej nje trashesie te konsiderueshme.Eshte e re, e pa perdorur dhe qmimi eshte disa her me ulet se sa mund ta gjeni ne shitje.
Po ashtu mund te bejme edhe nderrim me ndonje IPhone 4S,ose ndonje te ngjajshem me kete vlere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim