Mobilje/Inventar 1,2,3

Shitet nga: Shqipe Popaj 22 Mar 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
treshi hapet per te fjetur dyshi ules dhe fotelja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim