Mobilje/Inventar 3,2,1

Shitet nga: Shqipe popaj 21 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Treshi hapet per the fjetur dyshi ules dhe fotelja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim