shitet dhome e ndejes me kuzhin

Shitet nga: Shefqet 16 Mar 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
shes dhom te ndejes e cila posedon regall montues ( ky ne foto) garnitur te kauqave . Garnitura posedon dy kauq treshe nje kauq dysh dhe nje fotele. Kuzhina posedon tavolin buke me 6 karige dhe nje tavolin te vogel. Kuzhina ne foto ka frigorifer montues , furr me pllak dhe makin larëse per enë, të gjitha këto paisje të kuzhinës jan gjermane. Qmimi shum i volitshëm për ndonjë vizit ju lutem të më kontaktoni në numrin e telefonit 049261155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim