Mobilie

Shitet nga: masar 07 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilije per sallon , komod , tavolin po ashtu dhe dhomen e fjetjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim